It's another exciting round of cup action this weekend across the U14, U16 and U18 BARLA National Cup competitions.
Here are the fixtures across all age groups:
Under 14's
Round 1 | Date: | 9th Feb 2020 | ||
Leigh East | V | Blackbrook Royals | ||
Moldgreen | V | Hunslet Club Parkside | ||
Orrell St James ARLFC | V | Westhoughton | ||
Normanton Knights | V | Bank Quay Bulls | ||
Leeds Irish Clovers | V | Hull Wyke | ||
Halton Farnworth Hornets | V | Brotherton Bullgdogs | ||
Leigh Miners Rangers | V | Maryport ARLFC | ||
Rochdale Mayfield Mustangs | V | Thatto Heath Crusaders | ||
Rylands Sharks | V | Hull Dockers | ||
Drighlington | V | Beverley Braves | ||
Dewsbury Moor | V | Dalton ARLFC | ||
Waterhead Warriors | V | Skirlaugh | ||
Culcheth Eagles | V | Wigan St Pats | ||
Kippax Welfare | V | Latchford Giants | ||
Golbourne Parkside | V | Dearne Valley | ||
Lock Lane | V | Hensingham |
Under 16's
Round 1 | Date: | 9th Feb 2020 | ||
Blackbrook Royals Blues | V | Wigan St Patrick's ARLFC | ||
Oulton Raiders | V | Lock Lane | ||
Saddleworth Rangers U15s | V | Siddal | ||
Birkenshaw Bluedogs | V | West Hull | ||
Kells ARLFC | V | Myton Warriors | ||
Hunslet Club Parkside | V | Askam Youth Rugby | ||
Holderness Vikings | V | Ince Rose Bridge | ||
Leigh Miners Rangers | V | Featherstone Lions | ||
Bank Quay Bulls | V | Ryland Sharks U15s | ||
Methley Warriors | V | Chorley Panthers | ||
Halton Farnworth Hornets | V | Leigh Miners Rangers Golds | ||
Hull Dockers | V | Dewsbury Moor | ||
Blackbrook Royals | V | Kippax Welfare | ||
Hull Wyke | V | Skirlaugh | ||
Stanningley | V | Thatto Heath Crusaders | ||
Latchford Giants | V | Wigan St Judes |
Under 18's
Round 1 | Date: | 9th Feb 2020 | ||
Lock Lane | V | Thatto Heath Crusaders | ||
Siddal | V | Crosfields ARLFC | ||
Featherstone Lions | V | Woolston Rovers | ||
Latchford Giants | V | Newton Storm | ||
Kells ARLFC | V | Stanningley | ||
Folly Lane ARLFC | V | Sheffield Hawks | ||
Dewsbury Celtic | V | Oulton Raiders | ||
Westhoughton Lions | V | Orrell St James ARLFC | ||
Leigh Miners Rangers | V | Wigan St Patrick's ARLFC | ||
Byes | ||||
Leigh East | Hindley ARLFC | |||
Oldham St Annes | Waterhead Warriors | |||
Pilkington Recs | Hull Dockers | |||
Saddleworth Rangers |